Skip links
view
drag
O projekcie

Jesteśmy Kasia i Damian. Mieszkamy w domku z czerwonym dachem w lesie. Tam tworzymy projekt wspierający innych w spełnianiu marzeń. Nasza firma nazywa się UNOW, ponieważ u — to skrót angielskiego Ty, a now — to w tłumaczeniu z angielskiego teraz. Naszą misją jest, abyś Ty Teraz spełniał marzenia. Zaczęliśmy realizować ten projekt, orientując się, że ludzie często nie wiedzą, jakie mają cele, nie wierzą w swoje marzenia albo nie szukają sposobów jak sprawić, aby były osiągalne. Podjęliśmy decyzję, że właśnie to chcemy robić w życiu. Chcemy pomagać ludziom odnajdywać, wierzyć i realizować cele oraz doceniać drogę i dostrzegać rzeczy na drodze w realizacji tych celów. To, co istotne to, że wiedza, którą się dzielimy, nie jest jakąś tajemnicą, do której dostęp mają nieliczni. Wręcz przeciwnie wszystko, czego się dowiedzieliśmy, doświadczyliśmy i przekazujemy dalej, poparte jest dowodami, badaniami i efektami.

— Dobrze, że jesteś

Kasia Stefańska #jaknieteraztokiedy

Cześć, tu Kasia jestem
coachemblogerkąkreatorką

Pracuje jako coach, bo najlepsze co umiem robić w życiu to pomagać. Mówią, że mam kreatywny umysł i nadzwyczajną empatię. Uwielbiam zarządzać, planować i organizować. Piszę bloga www.jaknieteraztokiedy.pl. Interesuje się jogą, medytacją oraz oddychaniem. Podziwiam Wayna Dyera, Brene Brown i wielu ludzi, z którymi pracuje nad ich rozwojem. Jestem miłośniczką słuchania ludzkich historii, uczenia się i zmian. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a marzenia realizuje błyskawicznie. Cenię swoje zdrowie, uważam się za szczęściarę i wierzę, że życie zawsze chcę dla nas dobrze.

Wyślij wiadomość

„Pierwszą tablicę zrobiłam 12 lat temu, wtedy mimo mojego braku wiary efekty pojawiły się błyskawicznie. Im bardziej czułam zmiany, tym więcej interesowałam się sposobami, w jaki to się dzieje. Parę lat później już regularnie wizualizowałam i przekształcałam marzenia w konkretne mierzalne cele. Kiedy zrozumiałam, jak to działa i że to naprawdę działa, nie tylko u mnie – czułam się w obowiązku dzielić się tym z całym światem. Zależało mi na tym, aby, jak najwięcej osób realizowało cele i czuło się szczęśliwymi oraz spełnionymi w życiu. Dlatego swoją karierę zawodową postanowiłam oprzeć na pomaganiu innym.”

Kasia

Damian Podraza #podraza.damian

Hej, tu Damian jestem              programistąmyślicielemmuzykiem

Pracuje jako programista, choć mówi się, że moim największym talentem jest muzyka. Interesuje się filozofią, inwestowaniem, medytacją i ajurwedą. Podziwiam Marka Aureliusza, Garego Vaynerchuka, Jordana Petersona i Marka Knopflera.  Od zawsze miałem potrzebę pomagania ludziom i podświadomie wiedziałem, że to chcę robić w życiu. Jestem sceptykiem i do każdej metody podchodzę z dystansem. Kiedy zrozumiałem działanie VB byłem pewny, że to chcę dalej nieść przez świat.

Wyślij wiadomość

„O visionboardach dowiedziałem się stosunkowo późno, bo w 2017 roku. Pamiętam, że nie tyle sam proces, ile jego efekty zrobiły na mnie ogromne wrażenie.  Zrozumiałem wtedy, że jeśli nie będę wiedział, czego chcę, to dostanę, to czego nie chcę. Nigdy nie zapomnę tych warsztatów, bo tam dostałem czas i możliwość, aby pomyśleć, jak chcę, aby wyglądało moje życie, na wszystkich najważniejszych płaszczyznach. To był też dla mnie taki moment powrotu do dzieciństwa, do zabawy, do myślenia o życiu jak o sklepie, pełnym nieograniczonych możliwości, z którego mogę wziąć, co tylko chcę.”

Damian

Blues #piesblues

Serwus, tu Blues jestem
szczęśliwymądrypomocny

Jestem psem rasy Border Collie i mam 5 miesięcy. Najbardziej lubię jak ludzie są szczęśliwi, a ponoć jak spełniają marzenia to tak właśnie jest. Lubię zabawę, naukę i spać. W projekcie dodaje od siebie miłość i dobrą atmosferę. Bywam na warsztatach tylko, wtedy kiedy życzą sobie tego zamawiający.

Wyślij wiadomość

„Doceniam każdą chwilę i zawsze jestem wdzięczny.”

Blues
This website uses cookies to improve your web experience.