Skip links
view
drag
Twoje

.osobowość
.wyobraźnia

.oryginalność.siła.nastawienie.myśli.cele.podejście

Wolność dla wszystkich marzycieli! Warsztaty VB grow to propozycja dla wszystkich, którzy chcą popracować indywidualnie. Każdy z nas jest wyjątkowy i potrzebuje odpowiednich pytań, aby odkryć czego pragnie.

przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej☟

— Dlaczego?

Każdy człowiek potrzebuje być wysłuchany i zrozumiany, potrzebuje czasu i zaangażowania, aby odnaleźć w życiu rzeczy, które go cieszą i sprawiają, że jest szczęśliwy. Większość z nas potrzebuje również wsparcia i planu działania. A następnie motywacji i wiary, żeby osiągać rzeczy, które zaplanował. Tak powstały warsztaty. Organizowane przez nas warsztaty to gwarancja pozytywnej energii i poprowadzenie krok po kroku do wyznaczenia celów i marzeń. Opowiemy, czym jedne różnią się od drugich, pogadamy o różnych obszarach życia i wymienimy się doświadczeniami.

— Kogo naprawdę kochasz?

– Co lubisz robić?

– Gdzie chciałabyś pojechać?

– Co chciałbyś mieć?

— Kim chciałabyś być?

– Co daje Ci radość?

— Kogo nazwiesz przyjacielem?

— Czego chciałbyś się nauczyć?

— Co w sobie lubisz?

Zrób pierwszy krok w stronę swoich marzeń.

Jak to wygląda?działa?robimy?

— W czym jeszcze możemy pomóc?
01 01

Wartość

Warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolność do wyznaczania celów i umiejętności tworzenia wizualnych tablic. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, kreatywność i wytrwałość.

02 02

Czas

Warsztaty trwają 1-3 godziny i są podzielone na 5 spotkań. Prowadzone są w miejscu dogodnym dla Ciebie lub online.

03 03

Sens

Pierwsze spotkanie trwa 20 minut. Opowiemy ci o sobie i będziemy chcieli poznać Twoją historię. Między jednym, a drugim spotkaniem pozostajemy w kontakcie. To czas w, którym masz szansę zastanowić się co masz, czego pragniesz i jak powinno wyglądać Twoje codzienne życie – teraz i w przyszłości. W trakcie drugiego spotkania pracujemy warsztatowo.

04 04

Cel

Po stworzeniu tablicy przechodzimy do działania.  Sama świadomość tego, co chcesz, to początek, prawdziwa praca zaczyna się teraz. Dostaniesz od nas całą naszą wiedzę, materiały i wskazówki jak realizować cele. 

05 05

Moc

To nie koniec. Przez kolejne 20 dni będziemy spotykać się na specjalnej grupie monitorując i wizualizując wspólnie marzenia. Po 3 miesiącach spotkamy się i rozmawiamy o tym, jak Ci idzie, co już zrealizowałeś, co się zmieniło oraz czego potrzebujesz.

Nie tylko robić, ale osiągać.

Zaufali nam

przejdź do sklepu
This website uses cookies to improve your web experience.