Skip links
view
drag
Pary

.miłość
.pewność

.wytrwałość.namiętność.radość .cierpliwość .zaufanie.współpraca

Wszystko, o czym marzy każdy związek, ale nie wie, jak to osiągnąć. Warsztaty VB love to propozycja dla par, które stawiają na rozwój swojego związku. Udział w warsztacie to szansa na doświadczenie innego niż zwykle spotkania ze sobą i z partnerem.

przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej☟

— Dlaczego?

Nie ma związków idealnych. Budowanie relacji, która jest źródłem satysfakcji, wsparcia i rozwoju dla obu stron to spore wyzwanie. Zdarza się, że pod wpływem natłoku codziennych obowiązków dbanie o związek trafia na sam koniec listy „rzeczy do zrobienia”, które każdego dnia odkładamy na później, aż w końcu codzienne zaniedbania przeradzają się w poważny kryzys. Nasze warsztaty to pogłębienie wzajemnej więzi i poczucia wspólnoty oraz lepsze rozumienie siebie, partnera/partnerki, jak również specyfiki relacji. Poprzez naukę mówienia o swoich potrzebach, marzeniach i celach pary zyskują większą świadomość fundamentu satysfakcjonującej relacji.

— Na czym wam wspólnie zależy?

– Z czym się mierzycie?

– Gdzie chcecie pojechać?

– Jak chcecie się czuć?

— Czego Wam brakuje?

– Za co jesteście wdzięczni?

— Co sprawia Wam radość?

— Co Was boli?

— Jakie macie wspólne marzenia?

Pomóż nam zapewnić potężne wsparcie dla was.

Jak to wygląda?działa?robimy?

— W czym jeszcze możemy pomóc?
01 01

Wartość, sens
i cel.

Wszystko, czego nauczycie się podczas tego warsztatu pozwoli Wam spojrzeć na nowo na siebie, swój związek, przyjaźnie i więzy rodzinne, a także Waszą wspólną pracę.

02 02

Czas, miejsce
i równość.

Warsztaty trwają 4 godziny. Prowadzone są w miejscu dogodnym dla Was lub online. Wyznajemy zasadę równości, dlatego zapraszamy pary heteroseksualne, homoseksualne oraz osoby ze społeczności LGBT+.

03 03

Wygląd, moc
i wrażenia.

Warsztaty to także możliwość zadania sobie ważnych pytań na temat związku i wspólne szukanie odpowiedzi. Dalsza praca odbywa się już po zakończeniu warsztatu, ponieważ daje on narzędzia do tego, by kontynuować pracę w codzienności.

04 04

Atmosfera, ciepło
i efekty.

Warsztat prowadzony jest przez parę pozostającą w szczęśliwym związku. Dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą. Warsztat złożony jest z trzech części. W pierwszej części rozmawiamy o Waszej relacji, zrobimy test osobowości, zadamy pytania i skupimy się na Waszych celach. Druga część skierowana jest na konkretną pracę, stworzycie wspólny plan przyszłości. Trzecia to konkretne narzędzia pozwalające ten plan wykonać.

Nie tylko robić, ale osiągać.

Zaufali nam

przejdź do sklepu
This website uses cookies to improve your web experience.