Skip links
view
drag

Naszym marzeniem było opowiadać historię za pomocą marzeń, tak powstał podcast. Pierwszy sezon to mieszanka praktycznych wskazówek, inspiracji i motywacji – opowieści o marzeniach, celach i ludziach oraz o tym, jak powstaje nasza firma. Drugi sezon skupiać się będzie na ludziach, którzy żyjąc po swojemu, inspirują nas, ciekawią i uczą. Wraz z gośćmi będziemy odpowiadać na 5 kluczowych pytań oraz dzielić się naszym, często odmiennym od mainstreamu sposobem patrzenia na świat.

— Posłuchaj nas na:
Podcast, w którym rozmowy stają się doświadczeniami. 

W odcinkach inspirujący goście.spełnione marzenia.droga do celu.

Posłuchaj

Sezon 2 DOBRZE.

Oddajemy głos ludziom, którzy z różnych powodów inspirują nas, podziwiamy ich i chcemy, byście Wy również posłuchali ich perspektywy. Z naszymi gośćmi porozmawiamy o tym, czy zmiany są dobre, jak wygląda ich droga do tego, żeby czuć się dobrze, czy mają niespełnione marzenia i dlaczego tacy jesteśmy?

Sezon 1 MARZYMY.

Rozmawiamy o umyśle, nastawieniu i celach. Wyjaśniamy pojęcia podświadomości i wizualizacji. Próbujemy zrozumieć, dlaczego marzenia owiane są złą sławą i z czego wynika fakt, że jedni je spełniają, a drudzy nie. Opowiadamy o idei robienia visionboardów i dajemy instrukcje, jak i dlaczego warto zrobić skuteczną tablicę.

This website uses cookies to improve your web experience.