Skip links
view
drag
Organizacyjne

.aktywność
.wytrwałość
.pracowitość.możliwości.uczciwość.otwartość

VB free to propozycja warsztatów dla różnych organizacji od domów kultury, przez domy spokojnej starości, teatry, fundacje, domy dziecka czy zakłady karne. Marzenia nie mają wieku, nie patrzą na sytuacje i nie mają ceny dlatego docieramy ze swoją misją dalej niż czasami sięga wzrok.

przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej☟

— Dlaczego?

Warsztaty dopasowywane są indywidualnie do każdej organizacji. Wszystko zależy od czasu, sprawności i możliwości uczestników oraz organizatorów. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do warunków. Mamy doświadczenie w prowadzeniu warsztatów trwających 1 godzinę i takich, które zajmują cały dzień. Warsztaty odbywają się online oraz osobiście, w zależności od potrzeb i możliwości. Dotykamy takich obszarów jak:

— Cele

– Możliwości

– Wdzięczność

– Uważność

— Oddech

– Marzenia

— Wartości

— Działanie

— Nastawienie

Każda okazja to okazja na spełnienie marzeń.

Jak to wygląda?działa?robimy?

— W czym jeszcze możemy pomóc?
01 01

Wartość, sens
i cel.

Warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolność do wyznaczania celów i umiejętności tworzenia wizualnych tablic. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, kreatywność i wytrwałość.

02 02

Czas, miejsce
i ilość.

Warsztaty trwają 1 godzinę, 4 godziny a nawet cały dzień, w zależności od potrzeb. Prowadzone są w miejscu dogodnym dla Państwa lub online. Pracujemy w grupach od 3 do 15 osób.

03 03

Wygląd, moc
i wrażenia.

Przykładowe warsztaty trwające 1 godzinę. Rozmowa o nastawieniu, krótki przygotowany filmik dotyczący strachu przed spełnianiem marzeń, wizualizacja przyszłości oraz wprowadzenie do VB – wyznaczenie celów w różnych obszarach życia.

04 04

Atmosfera, ciepło
i możliwości.

Przykładowe warsztaty trwające 3 godziny. Krótka medytacja i wizualizacja, integracja i uruchomienie grupy. Odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące własnego życia. Strach przed realizacją marzeń – krótki wykład. Tworzenie kreatywnego VB.

05 05

Rozwiązania,
i efekty.

Przykładowe warsztaty trwające cały dzień. 3 godzinny mindset dotyczący nastawienia, działania umysłu, wyjątkowa integracja i próba zrozumienia oraz pożegnania się z przeszłością w poszczególnych obszarach życia. Medytacja, oddech, wizualizacja. Tworzenie VB oraz metody pracy nad stworzonym VB. 

Nie tylko robić, ale osiągać.

Zaufali nam

przejdź do sklepu
This website uses cookies to improve your web experience.