Skip links
view
drag
Firma

.rozwój
.wizja

.rzetelność.pracowitość.skuteczność.działanie.precyzja.osiągnięcia.optymizm

Warsztaty VB biznes to projektowanie celów w firmie na określony czas, ale nie za pomocą powszechnie znanych narzędzi do planowania, a za sprawą obrazów.

przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej☟

— Dlaczego?

Marki zmieniają się i rozwijają jak ludzie. Skoro tworzysz swoje marzenia, co powstrzymuje cię przed skupieniem się na tym, do czego dąży Twoja firma? Nie w postaci sztywnych celów, tylko pełnych motywacji i twórczych pomysłów oraz nowego spojrzenia na jej stan. Nasze warsztaty pozwalają uporządkować działania szefa firmy, managera, kierownika lub całego działu i zespołu. Dzięki naszej metodzie zyskasz nowe spojrzenie na swoją firmę i jej przyszłość. Pozwala ono również zaplanowanie projektu oraz odnalezieniu drogi do celu. To wyjątkowa pomoc przy tworzeniu biznesplanu i strategii twojej firmy. Firma jest jak człowiek – potrzebuje indywidualnego podejścia, żeby mogła rosnąć. Te wyjątkowe warsztaty nie są jednymi z przegadanych szkoleń, zmuszają do działania, poszerzają perspektywę i sprawiają, że pojawiają się nowe możliwości.

Przenieś projekty od pomysłów do rozwoju.

Jak to wygląda?działa?robimy?

— W czym jeszcze możemy pomóc?
01 01

Sens

Zapraszamy do udziału w warsztatach rozwojowych VB biznes. Warsztaty prowadzimy w układzie od poniedziałku do piątku. Oparte są one na metodzie VB, która już wielu osobom i firmom pozwoliła osiągnąć niesamowite rezultaty. Cały proces będzie w 100% dopasowany do waszej firmy. Warsztaty te są sposobem na przejście z punktu A do Z ale zaczynając od Z i pracując wstecz aby mieć jasny obraz tego co budujesz.

02 02

Wygląd

Warsztaty VB biznes tworzymy z myślą o każdym biznesie indywidualnie. Proces zawsze jest dopasowany do twojego przedsiębiorstwa. 

03 03

Wartości

Według jednego badania przeprowadzone przez TD Bank, 1 na 5 biznesów podczas rozpoczynania działalności użyło visionboarda. Aż 76% tych biznesów stwierdziło, że ich firma znajduje się obecnie w miejscu w którym wyobrażali sobie, ze będzie gdy ja zakładali. Aż 82% właścicieli małych firm, którzy korzystali z VISIONBOARD od samego początku, stwierdziło, że osiągnęli dotychczas ponad połowę swoich celów.

https://www.prnewswire.com/news-releases/visualizing-goals-influences-financial-health-and-happiness-study-finds-300207028.html

04 04

Cel

Podaruj pracownikowi niesamowite doświadczenie, dzięki któremu określi jak chciałby żeby wyglądała jego przyszłość w firmie. Jakie ma marzenia i/lub cele związane z budowaniem siebie w firmie. Jak je skorelować z kulturą i wizją organizacji. Otrzyma on również pakiet narzędzi które pozwolą mu lepiej spełniać się w tym co robi.

05 05

Wizja

Stwórz obraz idealnego przedsiębiorstwa, przemyśl każdy aspekt tej wizji. Jeśli już masz jasną wizję swojego przedsiębiorstwa to gwarantujemy, że z nami osiągniesz wizje 2.0.

przejdź do sklepu
This website uses cookies to improve your web experience.