Skip links
view
drag
Dziecięce

.ciekawość
.kreatywność

.aktywność.szczerość.temperament.wyobraźnia.radość.uśmiech.optymizm

Dzieci są ciekawe świata i mają niezwykle rozwiniętą wyobraźnie. To one często swoją szczerością pokazują nam co jest naprawdę ważne. Warsztaty VB kids to nauka poprzez zabawę, która poszerza perspektywę dzieci i uczy je jak marzyć.

przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej☟

— Dlaczego?

Zorganizowaliśmy wiele warsztatów dla dorosłych, którzy zmienili swoje podejście, a rzeczy, o których marzyli, zaczęły się spełniać. Nie jest to żadna magia, udowodnione jest naukowo, że nasza percepcja oraz mózg niezwykle silnie oddziałują na obrazy. Sprawia to, że jeśli zaczynamy przywiązywać się do obrazów, wizualizujemy oraz wyobrażamy sobie poczucie posiadania rzeczy i odczuwania uczuć, których pragniemy, to w efekcie powoduje, że przyciągamy to, o czym intensywnie myślimy. Dzieci mają ogromną wyobraźnię i w sposób niezwykły umieją stosować wizualizacje. Chcemy, aby dzieciaki dostały czas, w którym pomyślą, o wartościach i rzeczach, które są dla nich ważne na tym etapie, w konkretnych kategoriach życiach. Odpowiadając na pytania i znajdując obrazy związane z pragnieniami, dzieci w formie zabawy poszerzają własną samoświadomość, uczą się marzyć i sięgać po swoje marzenia.

— Kogo naprawdę kochasz?

– Co lubisz robić?

– Gdzie chciałabyś pojechać?

– Co chciałbyś mieć?

— Kim chciałabyś być w przyszłości?

– Co daje radość?

— Kogo nazwiesz przyjacielem?

— Czego chciałbyś się nauczyć?

— Co w sobie lubisz?

Wierzymy w świat, w którym ludzie spełniają marzenia.

Jak to wygląda?działa?robimy?

— W czym jeszcze możemy pomóc?
01 01

Wartość, sens
i cel.

Warsztaty pobudzają wyobraźnię, rozwijają u dzieci zdolność do wyznaczania celów i umiejętności tworzenia wizualnych tablic. Wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji, a nawet ćwiczą cierpliwość, kreatywność i wytrwałość.

02 02

Czas, miejsce
wiek.

Warsztaty trwają 2-4 godziny, w zależności od wieku dzieci. Prowadzone są w miejscu dogodnym dla Państwa lub online. Dzieci i nastolatki pracują w grupach około 10-15 osób lub indywidualnie. W kategoriach wiekowych 6-8 lat, 9-11 lat, 13-17 lat.

03 03

Wygląd, moc
i wrażenia.

Mamy poczucie, że dla dzieci nasze warsztaty są źródłem radości, a rodzice zauważą pozytywne zmiany w zachowaniu dziecka. Oprócz zabawy związanej z wyklejaniem obrazów marzeń, dzieci doświadczają również uważności, wizualizacji i nowych sposobów oddychania.

04 04

Atmosfera, ciepło
i najbliżsi.

Warsztaty organizowane są w ciepłej, kameralnej i domowej atmosferze, by dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa. W najmłodszych grupach zdarza się, że rodzice są częścią warsztatów. Preferujemy jednak pozostawianie dzieci z dziećmi i ich twórczymi siłami, które wyrażają się inaczej bez najbliższych, którym zdarza się wpływać na pracę dziecka.

przejdź do sklepu
This website uses cookies to improve your web experience.